piątek, 26 sierpnia 2016

3 Przesyłki

1. Firma z zasadami
„Firma z zasadami” to przestrzeń biznesu i życia, w której chce się pracować, przebywać i realizować. To przestrzeń dla wszy...stkich, którzy w swoim działaniu kierują się dobrem, szacunkiem do drugiego człowieka, uczciwością i lojalnością.

Wiemy, że w czasach, kiedy biznes nieustannie podąża za nowymi trendami lub sam te trendy wyznacza, powrót do elementarnych wartości to także gwarancja sukcesu ekonomicznego. To pewność życia na wysokim poziomie – z ufnością, pogodą ducha, pozytywnym myśleniem, bez obaw, co z kolei zwiększa kreatywność i zadowolenie. Dobro, szacunek, prawda i uczciwość nie dewaluują się nawet w dobie kryzysu wartości i konsumpcjonizmu. Dla nas poszanowanie partnerów biznesowych, klientów czy współpracowników to kapitał, który procentuje w relacjach międzyludzkich, co w konsekwencji buduje nasze finanse oraz poprawia komfort naszego istnienia. Jako przedsiębiorcy z satysfakcją pracujemy w życzliwej atmosferze, a jako klienci – mamy gwarancję, że nie zostaniemy oszukani i uzyskamy należytą pomoc. Wydanie pieniędzy gwarantuje w tym wypadku otrzymanie produktu lub usługi o oczekiwanej jakości, a wszystko to w głęboko przyjaznej atmosferze bezpieczeństwa i zaufania. Swoją ofertą obejmujemy wszystkich przedsiębiorców, którym bliska jest idea budowy solidnych podstaw biznesu dającego satysfakcję i co ważne – gwarancję wzrostu i zysku z zainwestowanego czasu i kapitału.

Dzięki poszerzaniu się grona uczestników programu „Firma z zasadami” zyskujemy wszyscy – jako przedsiębiorcy i jako klienci. Dobrze jest bowiem z pełnym zaufaniem zwracać się do sprzedawcy czy przedsiębiorcy i mieć pewność, że będziemy życzliwie, profesjonalnie obsłużeni, a w razie potrzeby – otrzymamy radę, jak postępować, gdzie się udać, do kogo zwrócić.
a w przesyłce :
- informator
- smycz
- balon
naklejki
- długopis
- żeton do wózka
Dziękuje za przesyłkę :)
 
 
 
2. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Celem Fundacji jest działalność w zakresie ochrony zdrowia, polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci, i działanie na rzecz poprawy stanu ich zdrowia, jak również na działaniu na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

Cel ten realizujemy poprzez zbiórki Finałowe, zakup sprzętu na oddziały medyczne szpitali w całej Polsce, a także przez prowadzenie sześciu ogólnopolskich programów medycznych i jednego edukacyjnego.
 
Fundacja najczęściej kojarzy się ze styczniową publiczną zbiórką pieniędzy zwaną Finałem WOŚP. Pośród śniegów i mrozów na ulicę wychodzą tysiące wolontariuszy i miliony Polaków, by wspólnie zbierać pieniędzy na konkretny, wcześniej wytyczony przez Fundację medyczny cel. Do tej pory zebrano między innymi dla:
  • Kardiochirurgii dziecięcej
  • Ratowania życia dzieci poszkodowanych w wypadkach
  • Ratowania życie niemowląt i dzieci młodszych
  • Ratowanie życia dzieci z chorobami nerek
  • Ratowanie życia dzieci z wadami wrodzonymi
  • Nowoczesne metody diagnostyki i leczenia w neonatologii i pediatrii
  • Dzieci z chorobami onkologicznymi 
  • Godnej opieki medycznej seniorów

Prowadzą sześć ogólnopolskich programów medycznych. Kliknij na program, o którym chcesz przeczytać więcej:

Uczyą Pierwszej Pomocy w szkołach podstawowych:
Program Edukacyjny "Ratujemy i Uczymy Ratować".

Organizują największy otwarty europejski festiwal muzyczny Przystanek Woodstock:
Przystanek Woodstock.
 
a w przesyłce :
- ulotki
- informatory
- autograf
Dziękuje bardzo za przesyłkę :)
 
 
 
3. Gmina Chociwel
Gmina Chociwel położona jest w północno-wschodniej części powiatu stargardzkiego.
Do 31 XII 1998 r. wchodziła w skład województwa szczecińskiego.
Siedzibą gminy jest miasto Chociwel.
Miejsce w województwie (na 114 gmin):
powierzchnia 68., ludność 62.
Gmina stanowi 10,6% powierzchni powiatu.
Przez gminę prowadzą droga krajowa nr 20 łącząca Chociwel ze Stargardem (26 km) i Węgorzynem (15 km) oraz wojewódzkie nr 144 do Dobrej (14 km), a przy południowo-zachodniej granicy także nr 142 łącząca Lisowo (5 km od Chociwla) ze skrzyżowaniem z drogą krajową nr 3 koło Szczecina (36 km).
A w przesyłce :
- książeczka o gminie
- informator
- pocztówka

Dziękuje
 
A u was coś ciekawego było ? :)
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz